Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA SPACE EDS DIGITAL R BL/A/78 Vystavený

do týdne

52 990 Kč (s DPH) 18 990 Kč (s DPH)

Plus

Class B

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Excelentní výkon u modelů vybavených tímto symbolem. Vysoká schopnost zachycení výparů a rozsahem výkonu odtahu mezi 600 a 700 m3/h. S hladinou hluku mezi 60-65 db(A) při maximální rychlosti (referenční bod se liší v závislosti na kategorii odsavačů par).

V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Vzdálenost ele.

≥ 50 cm

Top Filtring
Deep Silence

≥ 65 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

Tento model je vystavený u nás na prodejně. 

Na tento model se vztahuje klasická záruka. 

 

ELICA SPACE je komínový odsavač par (digestoř) vyroben z kvalitního tvrzeného skla a dekorativního prvku z nerezové oceli. Odsavač par s výkonem 240-464 m3/h a v intenzivním výkonu dokonce 603 m3/h, překvapí velice malou hlučností 45-60 db(A). Odsavač par ELICA SPACE je vybaven speciální technologií na postačení hlučnosti DEEP SILENCE. Odsavače par vybavené systémem Elica Deep Silence (EDS3) jsou nejtišší na světě. Použitá technologie zaručuje extrémně tichý provoz, tak tichý, že jej při nízkém výkonu ani nezaregistrujete. Odsavač redukuje úroveň hluku v domácnosti o více než 35 % ve srovnání s tradičními odsavači, a to bez snížení sacího výkonu. Systém EDS3 je exkluzivním patentem ve vlastnictví společnosti Elica. Užitečnou funkcí je TEMPORIZACE. Po aktivování této funkce se odsavač automaticky vypne se zpožděním. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových filtrů. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 2x3W a teplotou 4000K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ELICA EDS3 a uhlíkovým filtrem LONG LIFE.

Tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Odsavač par (digestoř) je také vybaven funkcí KOMFORT: Odsavač zahájí „cyklickou činnost“ za účelem výměny vzduchu. V rámci této cyklické činnosti uvede do chodu motor, který se bude otáčet 1. rychlostí, ponechá jej v chodu po dobu 5 minut, poté jej VYPNE a před novým uvedením do chodu jej nechá vypnutý po dobu 30 minu.

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OP68815548
Výrobce: Elica
Kategorie: Komínové digestoře
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 78 cm
Barva: Černá
Úprava: Černé sklo + nerezová ocel lesklá
Ovládání: 3S+B DIGITAL-R
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: LED 2 x 3W
výkon: 550 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 603 m3/h
Hlučnost: 45 - 60 db(A)
Spotřeba: 255 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: EDS3
Uhlíkový filtr: Není součástí balení

Související produkty