Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

Novinky ELICA
Odsavače řady TECHNETECHNOLOGIE A VÝKON PRO VAŠI KUCHYŇ

Odsavače par ELICA TECHNE jsou posledním stupněm technologie a inovací ve službách těch, kteří milují vaření a zábavu doma. Systém odsávání vzduchu, osvětlení a interaktivita nových odsavačů Techne společnosti Elica odpovídají inteligencí, jednoduchostí a maximální efektivitou konkrétním potřebám každodenního života v kuchyni.

Zhlédnout video   Text 
 

VELMI NÍZKÁ HLUČNOST A VELKÝ VÝKON

Vysoce výkonné, velmi tiché odsavače par Techne mají výkon nad 700 m³ / h a nízkou hladinu hluku - mezi 55 a 60 dBA při plném výkonu. Výkon a malá hlučnost zaručují vynikající úroveň funkčnosti a zlepšují kvalitu vzduchu a pohodlí: Odsavače par značky Elica Techne jsou základním prvkem pro každou kuchyni.
Prohlédnout video

SENZOROVÁ TECHNOLOGIE

Elica odsavače par Techne jsou vybaveny inteligentními senzory pro rozpoznávání množství a látek obsažených v páře a následnou samoregulací režimu sání vzduchu: odsavač sám rozpozná druh vaření na varné desce a v reálném čase podle způsobu vaření přijme optimální úroveň výkonu v závislosti na množství přítomné páry.

Zhlédnout video
 

UHLÍKOVÉ FILTRY

Nový revoluční uhlíkový filtr je výsledkem výzkumu společnosti Elica. Jedná se o významnou inovaci používanou při filtraci zápachů. Nové odsavače par Elica s revolučním uhlíkovým filtrem dosahují účinnosti filtrace 82% ve srovnání s tržním průměrem 60%. Nové filtry Elica jsou schopny regenerovat a vydrží až tři roky s jednoduchou domácí údržbou. Nový revoluční filtr REVOLUTION kombinuje vysoký výkon a snadné použití v odsavači par.

Prohlédnout video

OSVĚTLENÍ

Odsavače par řady Techne jsou navrženy tak, aby poskytovaly alternativní způsoby osvětlení kuchyně v závislosti na potřebách, návycích a životním stylu, aby bylo zajištěno pohodlí a harmonie v každém domově. Nová funkce GK Changing, která je instalována na panelu LED, umožňuje vybrat osvětlení odsavače a tím, že jej standardizujete s jinými světelnými zdroji v okolním prostředí. Teplotu LED osvětlení je možné nastavit v rozmezí od žlutého světla (2700 K) až po bílé světlo (6000 K). Stmívač umožňuje další přizpůsobení intenzity osvětlení digestoře tak, aby ještě více odpovídala osobním požadavkům k navození příjemné atmosféry v kuchyni.


Zhlédnout video