Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA ELLE BL/F/80

ihned k odeslání

24 990 Kč (s DPH)

Plus

Excelentní výkon u modelů vybavených tímto symbolem. Vysoká schopnost zachycení výparů a rozsahem výkonu odtahu mezi 600 a 700 m3/h. S hladinou hluku mezi 60-65 db(A) při maximální rychlosti (referenční bod se liší v závislosti na kategorii odsavačů par).

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Vzdálenost ele.

≥ 50 cm

Top Filtring
Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

Double Breath

Kromě tradičního odtahu v přední části byl navržen odtah ve spodní části, který zachytí výpary z vaření ještě rychlejším a přímějším perimetrickým sáním, což umožňuje ještě lepší výkonnost. Designéři Elica a laboratorní zkušební technici studují rozdíly mezi způsoby odtahu, hledají různé cesty a zkoumají, dokud nedosáhnou nejefektivnějšího řešení. Přesto u něj nezůstávají a pokračují dál

≥ 65 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA ELLE je komínový odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA ELLE je vyroben z kvalitního černého tvrzeného skla. Odsavač par s výkonem 240-515 m3/h a v intenzivním výkonu dokonce 669 m3/h, mile překvapí hlučností pouze 43-67 db(A) a infračerveným dotykovým ovládání. Odsavač par (digestoř) je pro větší bezpečnost vybaven teplotním čidlem, které v případě přehřátí automaticky zapne odsavač par. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED STRIP s výkonem 7W a teplotou 4000K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem TOP FILTERING (POLYURETAN) a uhlíkovým filtrem.

ELICA TOP FILTERING - Odsavače Elica vybavené novým, výjimečným filtrem chráněným mezinárodním patentem poskytují doposud nevídaný filtrovací výkon. Tato technologie disponuje více než 98 %* efektivity filtrace. Současná úroveň efektivity filtrace tradičních odsavačů dosahuje pro srovnání cca 70-80 %. *Maximální úroveň, která se může v závislosti na motoru a tvarech konstrukce odsavače lišit.

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0094251
Výrobce: Elica
Kategorie: Komínové digestoře
Dostupnost: ihned k odeslání
Rozměr: šíře 80 cm
Barva: Černá
Úprava: Černé sklo
Ovládání: 3S+B Infračervené
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: STRIP LED 1 x 7W
výkon: 650 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 669 m3/h
Hlučnost: 43 - 67 db(A)
Spotřeba: 247 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: polyuretan
Uhlíkový filtr: Součástí balení
Zpětná klapka: Součástí balení

Související produkty