Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA FEEL EUPHORIA WH-CO/F/80

do týdne

71 990 Kč (s DPH) 71 989 Kč (s DPH)

Plus

Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par.


V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Speciální funkce a velmi vysoký výkon pro odsavače par s kapacitou odtahu > 700 m3/h a hladinou hluku mezi 55 a 60 db(A) při maximálním počtu otáček. Tyto rychlé a tiché odsavače par jsou výsledkem testů, zlepšujících vlastnosti, pro které byly navrženy. Tyto dvě excelentní vlastnosti jsou považovány za naprosto špičkové na současném trhu.

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

≥ 30 cm

≥ 30 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA FEEL  je komínový odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA FEEL je vyroben z bílého bezpečnostního skla s barevnými výsuvnými panely. Odsavač par (digestoř) nabízí velký výkon 320-432 m3/h a v intenzivním výkonu až 801 m3/h a nízkou hlučností 46-69 db(A). Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 7W s teplotou 4000K. BACK ASPIRATION -  Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par.

Odsavač par (digestoř) je vybaven ovládáním E-MOTION. E-MOTION je přirozený a intuitivní ovládací systém. Ovládá se jednoduchým dotekem elektronicky ovládaných panelů.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU a uhlíkovým filtrem LONG LIFE. Tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0020290
Výrobce: Elica
Kategorie: Komínové digestoře
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 80 cm
Barva: Bílá
Úprava: Barevné sklo
Ovládání: E- motion
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: STRIP LED 1 x 7W
výkon: 800 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 801 m3/h
Hlučnost: 56 - 71 db(A)
Spotřeba: 307 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Alu
Uhlíkový filtr: Součástí balení

Související produkty