Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA ICO SAND/F/80

Ukončená výroba

Cena dohodou

Plus

Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par.


Excelentní výkon u modelů vybavených tímto symbolem. Vysoká schopnost zachycení výparů a rozsahem výkonu odtahu mezi 600 a 700 m3/h. S hladinou hluku mezi 60-65 db(A) při maximální rychlosti (referenční bod se liší v závislosti na kategorii odsavačů par).

V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

≥ 30 cm

≥ 35 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA ICO  je komínový odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA ICO je vyroben ze světle hnědého bezpečnostního skla s dekorací z lesklé nerezové oceli. Odsavač par (digestoř) nabízí velký výkon 195-581 m3/h a v intenzivním výkonu až 801 m3/h a nízkou hlučností 42-73 db(A). Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 2x2,5W s teplotou 4000K. BACK ASPIRATION -  Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par.

Odsavač par (digestoř) je vybaven ovládáním CHEF CONTROL. Díky technologii ovládání CHEF CONTROL se výkon odsavače pasivně neřídí nastavením, ale potřebám. Jediné, co je potřeba, je nastavit typ vaření na displeji a technologie CHEF CONTROL podle potřeb automaticky nastaví vhodný sací výkon.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU a uhlíkovým filtrem LONG LIFE. Tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0023487
Výrobce: Elica
Kategorie: Archiv
Dostupnost: Ukončená výroba
Rozměr: šíře 80 cm
Barva: Hnědá
Úprava: Světle hnědé sklo + nerezová ocel lesklá
Ovládání: CHEF CONTROL
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: LED 2 x 2,5W
výkon: 800 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 801 m3/h
Hlučnost: 42 - 73 db(A)
Spotřeba: 305 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Alu
Uhlíkový filtr: Součástí balení

Související produkty