Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA LOOP BL/F/75 TÉCHNE

Ukončená výroba

Cena dohodou

Plus

Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par.


Tato nová technologie Elica je nutností, je aplikována na pachové filtry a je schopna dosáhnout úrovní filtrace vyšší než 82 % ve srovnání s průměrem trhu, což je okolo 60 %. Tento nový filtr se umí také sám regenerovat a vydrží až 3 roky, pokud se dodržují jednoduchá opatření – filtr musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, nebo v myčce nádobí při 65 stupních a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia. Každá jednotlivý díl odsavačů par Elica najde své 'úžasné kořeny' v nových technologiích. Další informace o uhlíkovém filtru pro model Nikola Tesla najdete na straně 238.

Speciální funkce a velmi vysoký výkon pro odsavače par s kapacitou odtahu > 700 m3/h a hladinou hluku mezi 55 a 60 db(A) při maximálním počtu otáček. Tyto rychlé a tiché odsavače par jsou výsledkem testů, zlepšujících vlastnosti, pro které byly navrženy. Tyto dvě excelentní vlastnosti jsou považovány za naprosto špičkové na současném trhu.

Tune White

Elica je lídrem také v přizpůsobení kuchyňského osvětlení požadavkům zákazníka, a to díky použití LED pásků s funkcí změny teploty světla, která během fáze instalace umožňuje volbu přizpůsobit osvětlení odsavače par k jinému osvětlení v kuchyni nastavením teploty světla LED diod, výběrem z rozsahu, který sahá od žlutého světla (2700 K) až po bílé světlo (6000 K). A v kuchyně bude mít díky odsavači par rovnoměrné osvětlení v teplé nebo studené barvě.

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

Double Breath

Kromě tradičního odtahu v přední části byl navržen odtah ve spodní části, který zachytí výpary z vaření ještě rychlejším a přímějším perimetrickým sáním, což umožňuje ještě lepší výkonnost. Designéři Elica a laboratorní zkušební technici studují rozdíly mezi způsoby odtahu, hledají různé cesty a zkoumají, dokud nedosáhnou nejefektivnějšího řešení. Přesto u něj nezůstávají a pokračují dál

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

≥ 60 cm

≥ 40 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA LOOP je komínový odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA LOOP je vyroben ze speciálního materiálu CRISTALPLANT v bílé a černé barvě, který je patentem firmy ELICA. Novinka z řady TECHNE s výkonem 115-496 m3/h a v intenzivním výkonu až 757 m3/h mile překvapí malou hlučností 31-63 db(A). ELICA LOOP nabízí automatický provoz pomocí senzorové technologie. Speciální senzor dokáže rozpoznat sedm chemických prvků a na základě rozboru par vznikajících při vaření dokáže upravit výkon odsavače, tak aby zajistil tu nejlepší kvalitu vzduchu v místnosti. ELICA jako jediná firma nabízí u modelů v řadě TECHNE také možnost měnit teplotu LED osvětlení (2700 – 6000K) a to kdykoliv a jednoduchým způsobem.

ELICA LOOP z materiálu Cristalplant, který umožňuje ještě více zvýraznit křivky produktu, a přináší s sebou volnost vyjádření designu, a to díky možnosti pracovat ve třech rozměrech. Snadné čištění díky plně otevíratelnému panelu. Dvojité sání (double breathe) na spodní straně výrobku a okolo středového kroužku. Zdobený sklem a leštěnou ocelí na čelní straně panelu, a díky dotykovému ovládání na transparentních prvcích je navržen s cílem zajistit maximální komfort.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU a Uhlíkovým filtrem REVOLUTION. Uhlíkový filtr REVOLUTION je nejnovějším filtrem vyvinutým firmou ELICA, jedná se o jedinečný uhlíkový filtr s účinností větší jak 82%, s možností regenerace a životností až 3 roky. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových filtrů.

K odsavači par (digestoři) ELICA LOOP lze zakoupit dálkové ovládání a to v bílé nebo černé barvě.

Všechny odsavače par (digestoře) z řady TECHNE je možné pro větší pohodlí doplnit o výrobek SNAP. Odsavač po prvotním spojení se SNAP  v případě nutnosti dokáže automaticky SNAP zapnout a urychlit tak obnovení dokonalého a čistého vzduchu v místnosti.  

VÝKON A DESIGN, KTERÝ
NEMÁ OBDOBY.

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0120964UV
Výrobce: Elica
Kategorie: Archiv
Dostupnost: Ukončená výroba
Technologie: Techné
Rozměr: šíře 75 cm
Barva: Černá
Úprava: Cristalplant
Ovládání: 3S+B dotykové + senzor
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: LED 1 x 7W
výkon: 719 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 757 W
Hlučnost: 31 - 63 db(A)
Spotřeba: 317 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Alu
Uhlíkový filtr: Součástí balení

Související produkty