Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA METEORITE IX/A/120

do týdne

32 990 Kč (s DPH)

Plus

Tato nová technologie Elica je nutností, je aplikována na pachové filtry a je schopna dosáhnout úrovní filtrace vyšší než 82 % ve srovnání s průměrem trhu, což je okolo 60 %. Tento nový filtr se umí také sám regenerovat a vydrží až 3 roky, pokud se dodržují jednoduchá opatření – filtr musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, nebo v myčce nádobí při 65 stupních a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia. Každá jednotlivý díl odsavačů par Elica najde své 'úžasné kořeny' v nových technologiích. Další informace o uhlíkovém filtru pro model Nikola Tesla najdete na straně 238.

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Vzdálenost ele.

≥ 50 cm

Tune White

Elica je lídrem také v přizpůsobení kuchyňského osvětlení požadavkům zákazníka, a to díky použití LED pásků s funkcí změny teploty světla, která během fáze instalace umožňuje volbu přizpůsobit osvětlení odsavače par k jinému osvětlení v kuchyni nastavením teploty světla LED diod, výběrem z rozsahu, který sahá od žlutého světla (2700 K) až po bílé světlo (6000 K). A v kuchyně bude mít díky odsavači par rovnoměrné osvětlení v teplé nebo studené barvě.

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

≥ 65 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA METEORITE je komínový odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA METEORITE je vyroben z kvalitní nerezové oceli s dekorativním černým sklem. Novinka s výkonem 135-515 m3/h a v intenzivním výkonu až 757 m3/h mile překvapí malou hlučností 32-68 db(A). ELICA jako jediná firma nabízí také možnost měnit teplotu LED osvětlení (2700 – 6000K) a to kdykoliv a jednoduchým způsobem. PERIMETRICKÉ sání zlepšuje účinnost odsávání.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením STRIP LED s výkonem 1x7W a teplotou 2700-6000K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU.

Pro recirkulaci je možno odsavač par (digestoř) doplnit o uhlíkový filtr REVOLUTION FILTER -  Tato nová technologie Elica je nutností, je aplikována na pachové filtry a je schopna dosáhnout úrovní filtrace vyšší než 82 % ve srovnání s průměrem trhu, což je okolo 60 %. Tento nový filtr se umí také sám regenerovat a vydrží až 3 roky, pokud se dodržují jednoduchá opatření – filtr musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, nebo v myčce nádobí při 65 stupních a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia. Každá jednotlivý díl odsavačů par Elica najde své 'úžasné kořeny' v nových technologiích.

Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

K odsavači par (digestoři) ELICA METEORITE lze zakoupit dálkové ovládání a to v bílé nebo černé barvě.

Objednací číslo: 661OPPRF0147273
Výrobce: Elica
Kategorie: Komínové digestoře
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 120 cm
Barva: Nerez
Úprava: Nerezová ocel + černé sklo
Ovládání: 3S+2B dotykové
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: LED 1 x 7W
výkon: 719 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 757 m3/h
Hlučnost: 59 db(A)
Spotřeba: 317 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Alu
Uhlíkový filtr: Není součástí balení
Zpětná klapka: Součástí balení

Související produkty