Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA NUAGE DRYWALL/F/75

do týdne

34 990 Kč (s DPH)

Plus

Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par.


TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Vzdálenost ele.

≥ 50 cm

≥ 65 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA NUAGE je komínový odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA NUAGE je vyroben z nerezové oceli. Odsavač par s výkonem 240-448 m3/h a v intenzivním výkonu dokonce 581 m3/h, mile překvapí hlučností pouze 49-65 db(A).

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED STRIP s výkonem 7W s teplotou 4000K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ELICA TOP FILTERING (POLYURETAN) a uhlíkovým filtrem.

ELICA TOP FILTERING - Odsavače Elica vybavené novým, výjimečným filtrem chráněným mezinárodním patentem poskytují doposud nevídaný filtrovací výkon. Tato technologie disponuje více než 98 %* efektivity filtrace. Současná úroveň efektivity filtrace tradičních odsavačů dosahuje pro srovnání cca 70-80 %. *Maximální úroveň, která se může v závislosti na motoru a tvarech konstrukce odsavače lišit.

Unikátní model, který lze přizpůsobit dle požadavků zákazníka. K dispozici jsou dvě verze: NUAGE DRY WALL se sádrokartonovou deskou (tloušťka 6 mm) nebo NUAGE PAINTABLE s bílou přetiratelnou ocelovou deskou. Sádrokartonová deska není součástí balení. Zobrazené obrázky jsou pouze ilustrační příklady návrhů.

Vystupuje ze zdi a kuchyně dýchá. Nuage se okamžitě stává nejcennějším kusem kuchyně. Můžeme jej barevně přizpůsobit tak, že dostane stejnou barvu jako stěny. Ani estetické přizpůsobení panelu není možné ignorovat. S šarmem, vlastnostmi, emocemi a výkonem se prolíná s jednotkou, která vydechuje ticho. Vycházející z rovné plochy stěny, rozsvítí místnost s osvětlením LED, filtruje s vysokým výkonem, komunikuje s varnou deskou a automaticky přizpůsobuje svůj výkon.

VYSTUPUJE ZE ZDI A IMPULZIVNĚ VSTUPUJE DO KUCHYNĚ.

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0096484
Výrobce: Elica
Kategorie: Komínové digestoře
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 75 cm
Úprava: Nerezová ocel pro obložení sádrokartonem
Ovládání: 3S+B elektronické otáčivé
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: STRIP LED 1 x 7W
výkon: 550 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 581 m3/h
Hlučnost: 49 - 65 db(A)
Spotřeba: 227 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: polyuretan
Uhlíkový filtr: Součástí balení

Související produkty