Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA OM AIR SENSE BL/F/75 STREAM

Ukončená výroba

Cena dohodou

Plus

Excelentní výkon u modelů vybavených tímto symbolem. Vysoká schopnost zachycení výparů a rozsahem výkonu odtahu mezi 600 a 700 m3/h. S hladinou hluku mezi 60-65 db(A) při maximální rychlosti (referenční bod se liší v závislosti na kategorii odsavačů par).

Bezdrátové připojení zajišťuje neustálou komunikaci mezi indukční varnou deskou a odsavačem par. Informace z varné desky (počet aktivních zón, výkony a přítomnost hrnce) jsou přenášeny v reálném čase do odsavače par, který je zpracovává. Odsavač par automaticky vybere optimální výkon k zajištění nejlepší kvality vzduchu v kuchyni. Tímto je možné soustředit se výhradně na přípravu jídla. Digestoř se automaticky vypne, pokud již nejsou přítomny žádné výpary, vzniklé při vaření. Toto opatření zabrání plýtvání energií. Odsavač par může být také použit pouze s ručním ovládáním.

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

≥ 45 cm

≥ 45 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA OM AIR SENSE je komínový odsavač par (digestoř) z černého bezpečnostního skla s lesklým nerezovým středovým kruhem, po zapnutí se středový kruh zasune dovnitř a umožní tak perimetrické sání. ELICA OM AIR SENSE disponuje výkonem 224-464 m3/h a v intenzivním výkonu až 625 m3/h překvapí malou hlučností 43-65 db(A). ELICA OM AIR SENSE SENSE nabízí automatický provoz pomocí senzorové technologie. Speciální senzor dokáže rozpoznat sedm chemických prvků a na základě rozboru par vznikajících při vaření dokáže upravit výkon odsavače, tak aby zajistil tu nejlepší kvalitu vzduchu v místnosti. WIRELESS CONNECTIVITY zajišťuje neustálou komunikaci mezi indukční varnou deskou a odsavačem par. Informace z varné desky (počet aktivních zón, výkony a přítomnost hrnce) jsou přenášeny v reálném čase do odsavače par, který je zpracovává. Odsavač par automaticky vybere optimální výkon k zajištění nejlepší kvality vzduchu v kuchyni. Tímto je možné soustředit se výhradně na přípravu jídla. Digestoř se automaticky vypne, pokud již nejsou přítomny žádné výpary, vzniklé při vaření. Toto opatření zabrání plýtvání energií. Odsavač par může být také použit pouze s ručním ovládáním. Osvětlení pomocí LED pásku s výkonem 7 W (4000K).

Produkt určený pro každého, kdo miluje nejšpičkovější technologická řešení v oblasti automatizace v domácnosti, které jsou jak orientované na lidi, tak i jednoduché a intuitivní. Pro každého, kdo chce inteligentní systém, který je schopen komunikovat mezi sebou navzájem, monitorovat a zlepšovat vzduch v kuchyni. Odsavače par v řadě Stream komunikují bezdrátově s varnými deskami Elica a detekují varné zóny.

Odsavače par a indukční varné desky spolu vzájemně komunikují pro naši pohodu. V řadě STREAM je rozpoznána kvalita a množství výparů a pachů vznikajících při vaření. Systém zpracovává data a upravuje výkon. Optimalizuje spotřebu a kapacitu odtahu.

ELICA TOP FILTERING Odsavače Elica vybavené novým, výjímečným tukovým filtrem chráněným mezinárodním patentem poskytují doposud nevídaný filtrovací výkon. Tato technologie disponuje vícenež 98%* efektivity filtrace. Současná úroveň efektivity filtrace tradičních odsavačů dosahuje pro srovnání cca 70 - 80%.

*Maximální úroveň, která se může v závislosti na motoru a tvaarech konstrukce odsavače lišit.

BACK ASPIRATION -  Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových filtrů.

Všechny odsavače par (digestoře) z řady STREAM je možné pro větší pohodlí doplnit o výrobek SNAP. Odsavač po prvotním spojení se SNAP  v případě nutnosti dokáže automaticky SNAP zapnout a urychlit tak obnovení dokonalého a čistého vzduchu v místnosti.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

K odsavači par (digestoři) ELICA OM AIR SENSE lze zakoupit dálkové ovládání a to v bílé nebo černé barvě.

Nová generace inteligentních systémů, spojujících odsavače par a indukční varné desky. Jednoduchý a konceptuální design: základní linie získávají tvar. Základní geometrie čtverce a kruhu uzavírá veškerý technický potenciál, který odsavače par v řadě Stream nabízejí. Kruh, odsávací kroužek, se zasune, když je zapnuto odsávání. Poté se vrátí do své polohy a automaticky se vypne, když odsávání kuchyňských výparů již není nutné. Grafické prvky a elegance OM Air sense jsou ještě vylepšeny bílým a černým sklem. Výsledkem je stylový prvek, který vyniká v celém obytném prostoru.

ZÁKLADNÍ LINIE ZÍSKÁVAJÍ TVAR

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0110536UV
Výrobce: Elica
Kategorie: Archiv
Dostupnost: Ukončená výroba
Technologie: Stream
Rozměr: šíře 75 cm
Barva: Černá
Úprava: Černé sklo
Ovládání: 3S+B dotykové + senzor
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: STRIP LED 1 x 7W
výkon: 550 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 625 m3/h
Hlučnost: 43 - 65 db(A)
Spotřeba: 267 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: polyuretan
Uhlíkový filtr: Součástí balení

Související produkty