Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA OM AIR WH/F/75

do týdne

46 990 Kč (s DPH)

Plus

Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par.


Excelentní výkon u modelů vybavených tímto symbolem. Vysoká schopnost zachycení výparů a rozsahem výkonu odtahu mezi 600 a 700 m3/h. S hladinou hluku mezi 60-65 db(A) při maximální rychlosti (referenční bod se liší v závislosti na kategorii odsavačů par).

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

≥ 45 cm

≥ 45 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA OM AIR je komínový odsavač par (digestoř) z bílého bezpečnostního skla s lesklým nerezovým středovým kruhem, po zapnutí se středový kruh zasune dovnitř a umožní tak perimetrické sání. Odsavač par (digestoř) nabízí velký výkon od 240-515 m3/h a v intenzivním výkonu dokonce 669 m3/h, mile překvapí nízkou hlučností 42-66 db(A). BACK ASPIRATION -  Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par. HIGH PERFORMANCE - Modelové řady s mimořádně velkým sacím výkonem, které jsou vhodné pro velké kuchyně a náročný styl vaření, jehož součástí je intenzivní smažení a grilování.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED STRIP s výkonem 7W a teplotou 4000K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ELICA TOP FILTERING (POLYURETAN) a uhlíkovým filtrem.

ELICA TOP FILTERING - Odsavače Elica vybavené novým, výjimečným filtrem chráněným mezinárodním patentem poskytují doposud nevídaný filtrovací výkon. Tato technologie disponuje více než 98 %* efektivity filtrace. Současná úroveň efektivity filtrace tradičních odsavačů dosahuje pro srovnání cca 70-80 %. *Maximální úroveň, která se může v závislosti na motoru a tvarech konstrukce odsavače lišit. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

ELICA OM AIR elegantní odsavač par (digestoř) z bílého skla a designového spojení kruhu a čtverce.

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0094734
Výrobce: Elica
Kategorie: Komínové digestoře
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 75 cm
Barva: Bílá
Úprava: Bílé sklo + nerezová ocel lesklá
Ovládání: 3S+B dotykové s displejem
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: STRIP LED 1 x 7W
výkon: 650 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 669 m3/h
Hlučnost: 42 - 66 db(A)
Spotřeba: 247 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: polyuretan
Uhlíkový filtr: Součástí balení
Zpětná klapka: Součástí balení

Související produkty