Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA SERENDIPITY IX/A/90

do týdne

23 990 Kč (s DPH)

Plus

Excelentní výkon u modelů vybavených tímto symbolem. Vysoká schopnost zachycení výparů a rozsahem výkonu odtahu mezi 600 a 700 m3/h. S hladinou hluku mezi 60-65 db(A) při maximální rychlosti (referenční bod se liší v závislosti na kategorii odsavačů par).

V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Vzdálenost ele.

≥ 50 cm

≥ 65 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA SERENDIPITY  je komínový odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA SERENDIPITY  v industriálním designu. Novinka s výkonem 256-515 m3/h a v intenzivním výkonu až 625 m3/h mile překvapí hlučností pouze 45-67 db(A). Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 7W.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU.

Pro recirkulaci je možno odsavač par (digestoř) doplnit o uhlíkový filtr LONG LIFE. Tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Serendipity vás osloví svým charakteristickým designem modelů Iconic v kombinaci se spolehlivostí a zaměřením na detail. Z oceli a skla, je velmi kompaktní. Využití zakřiveného skla pomáhá nasměrovat výpary směrem k odtahu, a dává produktu jemnou vytříbenost a eleganci. LED lišta umožňuje nejlepší osvětlení varné desky a nové dotykové ovládání poskytuje světelnou zpětnou vazbu na základě volby výkonu. K dispozici jako montáž na zeď nebo ostrůvkové.

DESIGN KOMBINUJE OCEL A SKLO S VELMI KOMPAKTNÍMI ROZMĚRY

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0120231
Výrobce: Elica
Kategorie: Komínové digestoře
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 90 cm
Barva: Nerez
Úprava: Nerezová ocel + sklo
Ovládání: 3S+B dotykové
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: STRIP LED 1 x 7W
výkon: 550 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 625 m3/h
Hlučnost: 45 - 67 db(A)
Spotřeba: 207 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Alu
Uhlíkový filtr: Není součástí balení

Související produkty