Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA TOP SENSE ISLAND IX BL/F/120X60 STREAM

42 990 Kč (s DPH)

Plus

V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Tato nová technologie Elica je nutností, je aplikována na pachové filtry a je schopna dosáhnout úrovní filtrace vyšší než 82 % ve srovnání s průměrem trhu, což je okolo 60 %. Tento nový filtr se umí také sám regenerovat a vydrží až 3 roky, pokud se dodržují jednoduchá opatření – filtr musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, nebo v myčce nádobí při 65 stupních a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia. Každá jednotlivý díl odsavačů par Elica najde své 'úžasné kořeny' v nových technologiích. Další informace o uhlíkovém filtru pro model Nikola Tesla najdete na straně 238.

Bezdrátové připojení zajišťuje neustálou komunikaci mezi indukční varnou deskou a odsavačem par. Informace z varné desky (počet aktivních zón, výkony a přítomnost hrnce) jsou přenášeny v reálném čase do odsavače par, který je zpracovává. Odsavač par automaticky vybere optimální výkon k zajištění nejlepší kvality vzduchu v kuchyni. Tímto je možné soustředit se výhradně na přípravu jídla. Digestoř se automaticky vypne, pokud již nejsou přítomny žádné výpary, vzniklé při vaření. Toto opatření zabrání plýtvání energií. Odsavač par může být také použit pouze s ručním ovládáním.

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Vzdálenost ele.

≥ 50 cm

≥ 65 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA TOP SENSE ISLAND je ostrůvkový odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA TOP SENSE ISLAND  z nerezové oceli doplněné o černé sklo. Novinka z řady STREAM s výkonem 240-432 m3/h a v intenzivním výkonu až 559 m3/h mile překvapí hlučností pouze 48-68 db(A). . ELICA TOP SENSE ISLAND nabízí automatický provoz pomocí senzorové technologie. Speciální senzor dokáže rozpoznat sedm chemických prvků a na základě rozboru par vznikajících při vaření dokáže upravit výkon odsavače, tak aby zajistil tu nejlepší kvalitu vzduchu v místnosti. WIRELESS CONNECTIVITY zajišťuje neustálou komunikaci mezi indukční varnou deskou a odsavačem par. Informace z varné desky (počet aktivních zón, výkony a přítomnost hrnce) jsou přenášeny v reálném čase do odsavače par, který je zpracovává. Odsavač par automaticky vybere optimální výkon k zajištění nejlepší kvality vzduchu v kuchyni. Tímto je možné soustředit se výhradně na přípravu jídla. Digestoř se automaticky vypne, pokud již nejsou přítomny žádné výpary, vzniklé při vaření. Toto opatření zabrání plýtvání energií. Odsavač par může být také použit pouze s ručním ovládáním.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 4x2,5W a teplotou 4000K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem INOX a uhlíkovým filtrem LONG LIFE. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

LONG LIFE FILTER V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Všechny odsavače par (digestoře) z řady STREAM je možné pro větší pohodlí doplnit o výrobek SNAP. Odsavač po prvotním spojení se SNAP  v případě nutnosti dokáže automaticky SNAP zapnout a urychlit tak obnovení dokonalého a čistého vzduchu v místnosti. 

Černé sklo a leštěná ocel. Stejně jako všechny odsavače par v řadě Elica Stream, je také Top Sense Island určen pro každého, kdo miluje high-tech řešení, kde odsavače par a varné desky Elica, všechny nacházející se v této sekci, automaticky navzájem komunikují, rozpoznávají kvalitu a kvantitu výparů při vaření, a odpovídajícím způsobem nastavují úrovně výkonu. Kromě bezdrátové konektivity je dalším plus pozoruhodný filtr Long Life s dlouhou životností, který vydrží tři roky, je vyvinutý firmou Elica tak, aby se co nejlépe dal vyčistit a vždy s „dotekem designu”.

HI-TECH ŘEŠENÍ

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0110535
Výrobce: Elica
Kategorie: Ostrůvkové digestoře
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Technologie: Stream
Rozměr: šíře 120 cm
Barva: Nerez
Úprava: Nerezová ocel + černé sklo
Ovládání: 3S+B dotykové + senzor
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: LED 4 x 2,5W
výkon: 550 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 559 m3/h
Hlučnost: 48 – 68 db(A)
Spotřeba: 230 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Nerezový
Uhlíkový filtr: Součástí balení
Zpětná klapka: Součástí balení

Související produkty