Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA YE WH/A/66

do týdne

119 990 Kč (s DPH)

Plus

Excelentní výkon u modelů vybavených tímto symbolem. Vysoká schopnost zachycení výparů a rozsahem výkonu odtahu mezi 600 a 700 m3/h. S hladinou hluku mezi 60-65 db(A) při maximální rychlosti (referenční bod se liší v závislosti na kategorii odsavačů par).

V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

≥ 65 cm

≥ 65 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA YE je ostrůvkový odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA YE je vyroben z patentovaného materiálu CRISTALPLANT. Cristalplant®, je hypoalergenní netoxický materiál, odolný a příjemný na dotek. Jedinečný materiál který propůjčuje odsavači ladné křivky.  Odsavač par s výkonem 224-480 m3/h a v intenzivním výkonu dokonce 625 m3/h, mile překvapí velmi malou hlučností 43-68 db (A). Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových filtrů. Dálkové ovládání je součástí balení.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 2x4W a teplotou 4000K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ELICA TOP FILTERNG (POLYURETAN).

ELICA TOP FILTERING - Odsavače Elica vybavené novým, výjimečným filtrem chráněným mezinárodním patentem poskytují doposud nevídaný filtrovací výkon. Tato technologie disponuje více než 98 %* efektivity filtrace. Současná úroveň efektivity filtrace tradičních odsavačů dosahuje pro srovnání cca 70-80 %. *Maximální úroveň, která se může v závislosti na motoru a tvarech konstrukce odsavače lišit.

Pro recirkulaci je možno odsavač par (digestoř) doplnit o uhlíkový filtr LONG LIFE. Tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

Odsavač par YE je ikonou společnosti ELICA, tento odsavač získal mnoho prestižních ocenění za design IF design awardGood designD-winner a IDA winner awards.

Originální design z něj činí průlomový produkt. Cristalplant®, hypoalergenní netoxický materiál, odolný a příjemný na dotek, obohacuje jeho vizuální strukturu. Povrchová úprava se vzhledem sametového a přírodního kamene obklopuje celý monolit a dává mu nečekanou lehkost. YE nabízí perfektní vyváženost tvaru, barvy a materiálu, vyvolávající překvapení a současně důvěrně známý pocit.

YE NOVÝ VELKOLEPÝ, ALE PŘESTO LEHKÝ TVAR S INOVATIVNÍM MATERIÁLEM

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OP0098375
Výrobce: Elica
Kategorie: Ostrůvkové digestoře
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 66 cm
Barva: Bílá
Úprava: Cristalplant
Ovládání: 3S+B dálkové ovládání
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: LED 2 x 4w
výkon: 550 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 625 m3/h
Hlučnost: 43 - 68 db(A)
Spotřeba: 268 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: polyuretan
Uhlíkový filtr: Není součástí balení
Zpětná klapka: Součástí balení

Související produkty