Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA ADAGIO GME BL/A/90

do týdne

49 990 Kč (s DPH)

Plus

Modely vybavené touto výhodou mají výstup vzduchu umístěn jak na horní, tak i zadní straně odsavače par. Klasický výstup se používá jak v režimu recirkulace, tak i odtahu, s vysunutým komínem. Inovativní zadní odtah umožňuje, aby odsavač par pracoval v režimu odtahu, připojen v zadní části odsavače par na potrubí odpadního vzduchu, které je již vyvedeno zdí, na níž bude nainstalován vlastní odsavač par.


Excelentní výkon u modelů vybavených tímto symbolem. Vysoká schopnost zachycení výparů a rozsahem výkonu odtahu mezi 600 a 700 m3/h. S hladinou hluku mezi 60-65 db(A) při maximální rychlosti (referenční bod se liší v závislosti na kategorii odsavačů par).

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

Double Breath

Kromě tradičního odtahu v přední části byl navržen odtah ve spodní části, který zachytí výpary z vaření ještě rychlejším a přímějším perimetrickým sáním, což umožňuje ještě lepší výkonnost. Designéři Elica a laboratorní zkušební technici studují rozdíly mezi způsoby odtahu, hledají různé cesty a zkoumají, dokud nedosáhnou nejefektivnějšího řešení. Přesto u něj nezůstávají a pokračují dál

Class C

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

≥ 45 cm

≥ 60 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA ADAGIO je ostrůvkový výsuvný odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. Je řešením pro náročného zákazníka. V zasunuté pozici nenarušuje čisté linie kuchyně. Kombinace kvalitních materiálů skla a nerezové oceli je zárukou dlouhé životnosti a snadné údržby. K odsavači par (digestoři) je nutno zakoupit jeden ze dvou externích motorů. Externí motor GME 22 je určen k montáži na vnější fasádu domu a jeho výkon je 384 – 625 m3/h a v intenzivním odtahu až 735 m3/h s hlučností od 45 – 64 db(A).  Externí motor GME 88 je určen k montáži uvnitř domu v nebytových prostorách a jeho výkon je 272 – 647 m3/h a v intenzivním odtahu až 757 m3/h s hlučností od 38 – 65 db(A). Osvětlení varné plochy je zajištěno NEONEM o výkonu 11W. Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU. Užitečnou funkcí je Temporizace. Po aktivování této funkce se odsavač automaticky vypne se zpožděním. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových filtrů.

K odsavači par (digestoři) ELICA ADAGIO lze zakoupit dálkové ovládání a to v bílé nebo černé barvě.

Odsavač par (digestoř) ELICA ADAGIO je ostrůvkovým odsavačem který vám ve vaší kuchyni pomůže při vaření zachovat čistý vzduch a po skončení vaření „zmizí“ v pracovní ploše a nebude tak rušit design celého prostoru.  

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0106378
Výrobce: Elica
Kategorie: Ostrůvkové - Downdraft
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 90 cm
Barva: Černá
Úprava: 45-59 (64) db(A) / 38-61 (65) db(A)
Ovládání: 3S+B dotykové
Verze: Pouze odtah
Osvětlení: Neon 1 x 11w
výkon: 719 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 735/757 m3/h
Hlučnost: 45 – 64 db(A) / 38 – 65 db(A)
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Alu

Související produkty