Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA SEE YOU IX/A/90

do týdne

49 990 Kč (s DPH)

Plus

Excelentní výkon u modelů vybavených tímto symbolem. Vysoká schopnost zachycení výparů a rozsahem výkonu odtahu mezi 600 a 700 m3/h. S hladinou hluku mezi 60-65 db(A) při maximální rychlosti (referenční bod se liší v závislosti na kategorii odsavačů par).

V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

Class C

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA SEE YOU je ostrůvkový výsuvný odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA s novou technologií odsávání par. Jedná se urychlení proudění vzduchu, které je účinnější v zachytávání par. Odsavač par (digestoř) ELICA SEE YOU tak i při provozu nenarušuje design kuchyně a to i při zachování vynikající účinnosti. Odsavač je vyráběn ve dvou barevných provedeních, elegantní černé s čirým sklem a klasickém nerezovém s čirým sklem. Odsavač par (digestoř) nabízí tři rychlosti a intenzivní výkon (booster). Výkon odsávání 240 – 515 m3/h a v intenzivním výkonu až 669 m3/h zajišťuje dostatečný výkon i pro náročné kulinářské vaření s hlučností od 56 – 70 db(A).  

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU. Užitečnou funkcí je TEMPORIZACE. Po aktivování této funkce se odsavač automaticky vypne se zpožděním. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových i uhlíkových filtrů. Tento odsavač par (digestoř) nelze použít s plynovou varnou deskou.

Odsavač par (digestoř) ELICA SEE YOU je ostrůvkovým odsavačem který využívá nejmodernější technologie vyvinuté společností  ELICA ve vlastních laboratořích k uspokojení těch nejnáročnějších potřeb všech náročných uživatelů.

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0120983
Výrobce: Elica
Kategorie: Ostrůvkové - Downdraft
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 90 cm
Barva: Nerez
Úprava: Nerezová ocel + sklo
Ovládání: 3S+B dotykové
Verze: Odtah i recirkulace
výkon: 650 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 669 m3/h
Hlučnost: 56 - 70 db(A)
Spotřeba: 190 w
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Alu
Uhlíkový filtr: Není součástí balení

Související produkty