Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA INTERSTELLAR BL/F/65

do týdne

104 990 Kč (s DPH)

Plus

V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Tato nová technologie Elica je nutností, je aplikována na pachové filtry a je schopna dosáhnout úrovní filtrace vyšší než 82 % ve srovnání s průměrem trhu, což je okolo 60 %. Tento nový filtr se umí také sám regenerovat a vydrží až 3 roky, pokud se dodržují jednoduchá opatření – filtr musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, nebo v myčce nádobí při 65 stupních a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia. Každá jednotlivý díl odsavačů par Elica najde své 'úžasné kořeny' v nových technologiích. Další informace o uhlíkovém filtru pro model Nikola Tesla najdete na straně 238.

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Vzdálenost ele.

≥ 50 cm

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

Dim - Light

Stmívač umožňuje nastavit jas světla tak, jak si přejete. U firmy Elica je osvětlení přizpůsobeno diskrétním, osobním a praktickým požadavkům, s cílem přispět k vytvoření perfektní atmosféry v kuchyni.

≥ 65 cm

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA INTERSTELLAR je ostrůvkový odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA INTERSTELLAR je ručně vyroben z lesklé nerezové oceli a černých krystalů skla. Odsavač par s výkonem 165-335 m3/h a v intenzivním výkonu dokonce 400 m3/h, mile překvapí velmi malou hlučností 36-56 db (A) a dotykovým ovládáním. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových filtrů. Dálkové ovládání je součástí balení.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 1x9W a teplotou 3500K.

Podsvětlení odsavače je zajištěno osvětlením LED STRIP s výkonem 2x40W a teplotou 3500K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU a Uhlíkovým filtrem LONG LIFE.

LONG LIFE - Inovativní a jedinečný filtr s vysokou úrovní efektivity a schopností regenerace vydrží až 3 roky. Životnost běžných filtrů se průměrně pohybuje mezi 3 až 6 měsíci. Aby bylo možné takových vlastností dosáhnout, je vhodné LONG LIFE FILTR každé 2 nebo 3 měsíce proplachovat horkou vodou a šetrným čistícím prostředkem, případně mýt v myčce nádobí za teploty 65°C. Po umytí a vyždímání přebytečné vody je filtr možné sušit v troubě pri 100°C po dobu 10 minut.

Pro lepší účinnost je možné použít nový uhlékový filtr REVOLUTION FILTER -  Tato nová technologie Elica je nutností, je aplikována na pachové filtry a je schopna dosáhnout úrovní filtrace vyšší než 82 % ve srovnání s průměrem trhu, což je okolo 60 %. Tento nový filtr se umí také sám regenerovat a vydrží až 3 roky, pokud se dodržují jednoduchá opatření – filtr musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, nebo v myčce nádobí při 65 stupních a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia. Každá jednotlivý díl odsavačů par Elica najde své 'úžasné kořeny' v nových technologiích.

Při instalaci doporučujeme minimální vzdálenost od stropu 810 mm. Spotřebič umožňuje také speciální instalaci v nižších vzdálenostech, a to až do 550 mm. Pro zavěšení lze použít i prodlužovací sadu s délkou až 5m.

Odsavač par INTERSTELLAR získal ocenění za design IDA design awards.

Absolutní hvězda prostoru, tento „lustrový” odsavač par vytváří magickou atmosféru, s 1152 hranolů ze skla, které jako krystaly rozehrávají hry světla a barev. Kultivovaný a vyvážený produkt díky kombinaci materiálů a LED osvětlení. Během dne odráží přirozené světlo, v noci se rozsvítí se speciálními efekty. Interstellar je odsavač par vyrobený tzv. „pro červený koberec”.

PŘEDMĚT PRO „ČERVENÝ KOBEREC”, KTERÝ VŽDY VYTVÁŘÍ DOKONALOU ATMOSFÉRU.

Hmotnost odsavače 29 Kg 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0151809
Výrobce: Elica
Kategorie: Ostrůvkové závěsné
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 65 cm
Barva: Černá
Úprava: Sklo - černé krystaly
Ovládání: 3S+B dotykové
Verze: Pouze recirkulace
Osvětlení: LED 1 x 9W + STRIP LED 2 x 40W
výkon: do 550 m3/h
Maximální výkon dle IEC: 400 m3/h
Hlučnost: 53 db(A)
Spotřeba: 134 W
Tukový filtr: Alu
Uhlíkový filtr: Součástí balení

Související produkty