Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA JASMINE PEARL F/50

Ukončená výroba

Cena dohodou

Plus

Class B

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Vzdálenost ele.

≥ 50 cm

≥ 65 cm

Studie Elica o osvětlení odsavačů par „nenechá kámen na kameni”. Zde máme na mysli produkty, které jsou schopny osvětlit nejen varnou desku, ale celý kuchyňský prostor. A tak se odsavač par transformuje: z kuchyňského spotřebiče na skutečný osvětlovací prvek. Vzhledem k designu odsavačů par Elica si není těžké představit, jak unikátní je to možnost a pro nás všechny to představuje mimořádný prvek v kuchyni. 

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA JASMINE je ostrůvkový odsavač par (digestoř) vyroben z lakovaného kovu v barvě slonová kost. Ornamenty na těle odsavače par jsou podsvětleny. Odsavač par s výkonem 240-603 m3/h, mile překvapí velmi malou hlučností 47-67 db (A).

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením HALO s výkonem 2x20W.

Podsvětlení odsavače je zajištěno osvětlením HALO s výkonem 4x28W.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU a uhlíkovým filtrem LONG LIFE.

LONG LIFE - tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

Způsoby instalace: stropní i nástěnná. Kabely jsou součástí balení a nástěnný držák lze zakoupit jako příslušenství. Při standardní instalaci s kabely doporučujeme minimální vzdálenost od stropu 810 mm. Spotřebič umožňuje také speciální instalaci v nižších vzdálenostech, a to až do 550 mm. Pro zavěšení lze použít i prodlužovací sadu s délkou až 5m.

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OP71716351
Výrobce: Elica
Kategorie: Archiv
Dostupnost: Ukončená výroba
Rozměr: šíře 50 cm
Barva: Hnědá
Úprava: Slonová kost
Ovládání: 3S podsvětlená tlačítka
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: HALO 2 x 20W + HALO 4 x 28W
výkon: 550 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 603 m3/h
Hlučnost: 47 - 67 db(A)
Spotřeba: 372 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Alu
Uhlíkový filtr: Součástí balení
Zpětná klapka: Součástí balení

Související produkty