Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA PIX WH/F/42

do týdne

34 490 Kč (s DPH)

Plus

V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

Easy Installation

Jednoduchá instalace byla koncipována tak, aby usnadnila instalaci odsavače par v případě, že je montován na stěnu, nebo mezi skříňky, nebo pokud je odsavač par montován jako vestavný, vždy za pomoci podrobného a jednoduchého návodu.

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA PIX  je ostrůvkový závěsný odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA PIX je novinkou představenou na mezinárodním veletrhu EUROCUCINA 2018. Novinka s výkonem 265 - 510 m3/h a v intenzivním výkonu až 620 m3/h mile překvapí hlučností pouze 45 - 65 db(A). Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 7W a teplotou 3500K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU a uhlíkovým filtrem LONG LIFE.

Tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

"Estetická linearita se projevuje u hliníkových mřížek s litinovým efektem, které charakterizují všechny tyto odsavače par. Jsou snadno odstranitelné a jsou vybaveny blokovacím systémem, který zabraňuje náhodnému pádu.
Nově představené materiály a jednolité povrchy, umožňují rychlé a účinné čištění i po náročných kulinářských setkáních. "

Hmotnost odsavače 17 Kg

Objednací číslo: 661OPPRF0145561
Výrobce: Elica
Kategorie: Ostrůvkové závěsné
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 42 cm
Barva: Bílá
Úprava: Matná bílá
Ovládání: 3S+B dotykové
Verze: Pouze recirkulace
Osvětlení: STRIP LED 1 x 7W
výkon: 550 m3/hod. a více
Maximální výkon dle IEC: 620 m3/h
Hlučnost: 60 db(a)
Spotřeba: 207 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Alu
Uhlíkový filtr: Součástí balení
Zpětná klapka: Není součástí balení