Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA STAR IX/F/47

do týdne

54 990 Kč (s DPH)

Plus

Class B

TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI: A/A+/A++ OZNAČUJÍ MAXIMÁLNÍ ÚROVNĚ
ÚČINNOSTI, ZATÍMCO G ODPOVÍDÁ MINIMÁLNÍ ÚROVNI.

V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Vzdálenost ele.

≥ 50 cm

Dim - Light

Stmívač umožňuje nastavit jas světla tak, jak si přejete. U firmy Elica je osvětlení přizpůsobeno diskrétním, osobním a praktickým požadavkům, s cílem přispět k vytvoření perfektní atmosféry v kuchyni.

≥ 65 cm

Studie Elica o osvětlení odsavačů par „nenechá kámen na kameni”. Zde máme na mysli produkty, které jsou schopny osvětlit nejen varnou desku, ale celý kuchyňský prostor. A tak se odsavač par transformuje: z kuchyňského spotřebiče na skutečný osvětlovací prvek. Vzhledem k designu odsavačů par Elica si není těžké představit, jak unikátní je to možnost a pro nás všechny to představuje mimořádný prvek v kuchyni. 

Záruka Elica 5 let v pohodě. Prodloužená záruka na všechny odsavače par Elica. Registraci a podmínky naleznete: zde

Popis produktu

ELICA STAR je ostrůvkový odsavač par (digestoř) vyroben z nerezové oceli s čirými krystaly skla. Odsavač par s výkonem 205-380 m3/h a v intenzivním výkonu až 515 m3/h, a malou hlučností 51-72 db (A).

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 1x5W a teplotou 3000K.

Podsvětlení odsavače je zajištěno osvětlením LED s výkonem 3x3W a teplotou 3000K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU a uhlíkovým filtrem LONG LIFE.

LONG LIFE - tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

Způsoby instalace: kabely jsou součástí balení. Při standardní instalaci s kabely doporučujeme minimální vzdálenost od stropu 810 mm. Spotřebič umožňuje také speciální instalaci v nižších vzdálenostech, a to až do 550 mm. Pro zavěšení lze použít i prodlužovací sadu s délkou až 5m.

Rafinované hry světel evokují kouzelnou atmosféru. Elegantní skleněné hranoly odrážejí výjimečnost odsavačů řady Star, která přesahuje pouhou krásu a spojuje s ní funkcionalitu a výkon.

Odsavače Star představují funkční prvek kuchyně s elegantním designem, který odsavač zasazuje do prostředí domácnosti s ušlechtilejšími prvky.

STAR TO JE HVĚZDA KUCHYNĚ. 

Hmotnost odsavače 24 Kg

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

 

Objednací číslo: 661OP654145924
Výrobce: Elica
Kategorie: Ostrůvkové závěsné
Dostupnost: do týdne
Rozměr: šíře 47 cm
Barva: Stříbrná
Úprava: Sklo - čiré krystaly
Ovládání: 3S+B Magic wand
Verze: Odtah i recirkulace
Osvětlení: LED 1 x 5W + LED 3 x 3W
výkon: do 550 m3/h
Maximální výkon dle IEC: 515 m3/h
Hlučnost: 66 db(A)
Spotřeba: 234 W
Průměr odtahu: 150 mm
Tukový filtr: Alu
Uhlíkový filtr: Součástí balení

Související produkty