Kontaktuje nás
Obchod: +420 725 030 166 Technická podpora: +420 724 888 488

ELICA SNAP WI-FI BLACK

ihned k odeslání

9 990 Kč (s DPH)

Plus

Popis produktu

Snap, "Air quality balancer" je inovativní produkt který řeší špatný vzduch v domácnosti. Je schopen sledovat a zlepšit kvalitu vzduchu ve vnitřních prostorách pomocí automatického přispůsobení se prostředí, potřebám a osobním očekáváním. Zlepšuje tak kvalitu vzduchu a zaručuje pocit pohody.

SNAP je první a jedinečný systém na světě, který se stará o kvalitu vzduchu v kuchyni autonomně. Navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA.

Snap je první inteligentní zařízení vybavené čidly, která jsou schopna neustále kontrovat kvalitu, teplotu a vlhkost vzduchu. Ať již v automatickém nebo ručním programu, Snap při špatné kvalitě vzduchu aktivuje svůj motor, aby byla zajištěna kompletní výměna vzduchu za čerstvý.

Snap byl vyvinut na základě vědeckých studií společnosti EcamRicert. EcamRicert je prestižní institut pro výzkum životního prostředí, který je ověřený a funguje v celé Evropě. Měření se provádí před a po kontaminaci a postupně po aktivaci Snap, měření ukázala, že jak chemické, tak fyzikální znečištění (Voc, nikotin, aldehydy, aromatické poly-cyklické hydro-uhlíky) a stejně tak mikro-biologické (prach, pyl, roztoči, viry, bakterie) byly výrazně sníženy díky Snap.

SNAP je vybaven "bezuhlíkovým" motorem poslední generace s vysokou účinností, který zajišťuje minimální spotřebu (pouze 7W na maximální rychlosti ventilace). Je také vybaven LED signalizací ve středu skleněného dekoračního panelu ve tvaru kruhu a lesklým nerezovým páskem, pod tímto páskem je umístěn RGB LED pásek. Toto LED podsvícení lze měnit v nekonečnu možných barev a kombinací, nebo jednoduše zvolit jeden z přednastavených programů CHROMOTERAPIE.    

SNAP používá pro svou činnost tři speciální senzory:

AIR QUALITY | KVALITA VZDUCHU - Detekuje přítomnost znečišťujících látek jako VOC těkavé organické sloučeniny, které pocházejí buď z kouře, čistících prostředků, sprejů, zápachu z vaření a nebo jiných stavebních materiálů.

HUMIDITY | VLHKOST - Udržuje vlhkost vytvořenou při vaření nebo jiné činnosti pod kontrolou a tak snižuje pravděpodobnost tvorby bakterií a plísní, které se ve velmi vlhkém prostředí rychle množí.

TEMPERATURE | TEPLOTA - Monitoruje teplotu, aby zajistil co nejlepší tepelné pohody v interiéru, a zabránilo se zbytečnému úniku tepla.

SENZOR KVALITY VZDUCHU je schopen rozpoznat a změřit tyto chemické prvky:

Hydrogen/Vodík (H2) 1 to 1000 ppm, Carbon Monoxide/Oxid uhličitý (CO2) 5 to 1000 ppm, Propane/Propan (C3H 8) 3 to 2000 ppm (10% LIE), Iso-Butane/Butan (C4H 10) 5 to 2000 ppm (10% LIE), Ethanol/Ethanol (C2H 6O) 1 to 1000 ppm, Methane/Methan (CH4) 200 to 3000 ppm, Ammonia/Amoniak (NH3) 5 to 1000 ppm.

SENZOR TEPLOTY – Pracuje v rozmezí -40°C TO +125°C.

SENZOR VLHKOSTI – Pracuje v rozmezí 0 – 100%

SNAP funguje v pěti různých režimech:

AUTOMATIC - SNAP se aktivuje automaticky, a pouze tehdy, pokud je potřeba. Pokud jeden z jeho senzorů zaregistruje odlišné hodnoty ve srovnání s předchozími zaregistrovanými jako "ideální stav", jeho motor se aktivuje na režim větrání. Odstraní z prostředí zápach, znečišťující látky, nadměrnou vlhkost a zabrání případnému šíření bakterií, plísní, virů apod. Monitoruje teplotu a reguluje odchozí proudění vzduchu, aby se zabránilo tepelným výkyvům a následné teplé nepohody.

DETOX - Monitoruje kvalitu vzduchu a odstraní z interiéru pachy a znečišťující látky, jako je prach, pyly, roztoči, chemické znečišťující látky z kouře, sprejů, barev, detergenty a pach a kouř vzniklý při vaření.

LINK - Tato funkce může být aktivována pouze s ELICA odsavači par SENS. V případě vysoké úrovně kouře a zápachu vzniklého při vaření Snap spolupracuje s ELICA odsavači par SENSE, aby byla rychle obnovena perfektní kvalita vzduchu. Za účelem výměny čerstvého vzduchu mohou odsavače par SENSE díky bezdrátovému připojení aktivovat motor SNAP v režimu větrání proto, aby výměna proběhla rychleji a to zejména v kuchyni.

DRY - Snap se v tomto nastavení zaměřuje na sledování úrovně vlhkosti, a kdykoli je to nutné, aktivuje výměnu čerstvého vzduchu, čímž se snižuje vznik kondenzace a plísní. Tím se stará o vaše zdraví a o zachování perfektního prostředí ve vaší domácnosti.

MANUAL - Snap se zapne vždy, když si budete přát. Máte pocit, že je třeba vyvětrat váš pokoj? Stačí jen nastavit Snap buď na minimální, nebo na maximální rychlost. To zajistí výměnu vzduchu v pokoji o rozloze 25m2 za pouhých 30 min.

Snap může být ovládán přes Snap Aplikaci nebo dodávané dálkové ovládání. Používání je velmi snadné, SNAP Aplikace umožňuje číst hodnoty týkající se vlhkosti, kvality vzduchu a teploty v každém okamžiku, stejně jako spravovat Snap a jeho funkce. Přístup k službě z celého světa, bezplatné aktualizace a nové funkce jsou ke stažení. Moderní, stejně jako ergonomické to je dálkové ovládání, které umožňuje ovládat SNAP z jakéhokoliv místa v místnosti. Skleněný a dotykový ovladač je stylový a elegantní.

 

Pro 3D vizualizace soubory ke staženi ZDE

Objednací číslo: 661OPPRF0104869
Výrobce: Elica
Kategorie: SNAP
Dostupnost: ihned k odeslání
Technologie: Techné | Stream
Barva: Černá
Maximální výkon dle IEC: 150 m3/h
Hlučnost: 27 - 40 (db)A

Související produkty